Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16934
Stary 15.01.2011, 12:34
Nie znam sie na budownictwie, nie mam tez wiedzy na temat parametrow poszczegolnych koncepcji. Prace ocenialem na podstawie wizualizacji i musze powiedziec, ze poziom byl cholernie wysoki. Jest conajmniej 5 innych projektow ktore mogly spokojnie wygrac i wiekszosc ludzi by sie zgodzila z wyborem.
Mi najbardziej podobal sie 'patyczak' nr 14. Super byl tez projekt nr 19 oraz ten ze swietlikiem w dachu nr 16.
Odpowiedz cytując