|
Nie znam sie na budownictwie, nie mam tez wiedzy na temat parametrow poszczegolnych koncepcji. Prace ocenialem na podstawie wizualizacji i musze powiedziec, ze poziom byl cholernie wysoki. Jest conajmniej 5 innych projektow ktore mogly spokojnie wygrac i wiekszosc ludzi by sie zgodzila z wyborem.
Mi najbardziej podobal sie 'patyczak' nr 14. Super byl tez projekt nr 19 oraz ten ze swietlikiem w dachu nr 16.
|