Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wojteqs80
Member
Od: 08.2006
Offline
#
39922
15.01.2011, 12:10
Niestety musimy uzbroić się w cierpliwość , mam nadzieje iż przyszły tydzień przyniesie jakies dobre informacje
wojteqs80
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wojteqs80
Znajdź inne posty napisane przez wojteqs80