Ela napisał(a):

|
Przede wszystkim ten "żłówik/pancernik", (...)
|
Robi wrażenie z zewnątrz, ale w środku już nie taka fajna. Przytłaczający ten dach, przypomina halę ludową we Wrocławiu.
http://galeria.wislakrakow.com/20110114/r/27.jpg
Co do kosztorysu - przy budowie "Kaufland Areny" Lamela szacowała 120 mln, wyszło bodajże 154. Czyli więcej, ale nie dwukrotnie.