Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16933
Stary 15.01.2011, 11:44
Ela napisał(a):Wyświetl post
Przede wszystkim ten "żłówik/pancernik", (...)
Robi wrażenie z zewnątrz, ale w środku już nie taka fajna. Przytłaczający ten dach, przypomina halę ludową we Wrocławiu.
http://galeria.wislakrakow.com/20110114/r/27.jpg

Co do kosztorysu - przy budowie "Kaufland Areny" Lamela szacowała 120 mln, wyszło bodajże 154. Czyli więcej, ale nie dwukrotnie.
Ostatnio edytowane przez rav : 15.01.2011 o godz. 11:47.
Odpowiedz cytując