Wyświetl pojedynczy post
Nowohucianin^^
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: copACABana

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3187
Stary 15.01.2011, 11:42
wilis napisał(a):Wyświetl post
POSZUKUJE TEJ KOSZULKI... jakby ktos mial jakies info prosze na priv.
Sprawdź w Koko Szopie na Floriańskiej... kiedyś były na stówę! może jeszcze są

Odpowiedz cytując