Wyświetl pojedynczy post
Szyman423
Senior Member
 
 
Od: 12.2009
Skąd: z Bochniii

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#859
Stary 15.01.2011, 11:42
Nie wiecie coś o płycie Bez Cenzury 2 ?
miała wyjść na grudzień , przynajmniej tak słyszałem.
Płyta roku dla mnie to Eldo - zapiski .
Szacun dla Małpy że wyszedł ostatnio z cienia i już zapowiada się nowa płytka
Odpowiedz cytując