Temat
:
Hip Hop, Jazz ,Elektronika itd - czyli z dala od komercji
Wyświetl pojedynczy post
Szyman423
Senior Member
Od: 12.2009
Skąd: z Bochniii
Offline
#
859
15.01.2011, 11:42
Nie wiecie coś o płycie Bez Cenzury 2 ?
miała wyjść na grudzień , przynajmniej tak słyszałem.
Płyta roku dla mnie to Eldo - zapiski .
Szacun dla Małpy że wyszedł ostatnio z cienia i już zapowiada się nowa płytka
http://wislakrakow.com/forum/signatu...pic53579_3.gif
Szyman423
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szyman423
Znajdź inne posty napisane przez Szyman423