Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
Qendo
Senior Member
Od: 12.2008
Skąd: Mieszkam w odległej krainie
Offline
#
3186
15.01.2011, 10:48
Sprzedam pada logitecha !! logitech rumblepad II ! jak nowy papiery gwarancja !!
Nieliczni , ale oddani
Qendo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Qendo
Znajdź inne posty napisane przez Qendo