Wyświetl pojedynczy post
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16932
Stary 15.01.2011, 10:47
Syn Kangura z 1984 napisał(a):Wyświetl post
Hala nie wyglądałaby najgorzej, ale myślę że były ciekawsze propozycje. Tak naprawdę liczyło się tylko to żeby było najtaniej. Nie rozumiem po co ta cała szopka z konkursem jak i tak z góry wiadome było że wygra najtańsza oferta.
Bardzo dobrze, że był konkurs. Pomyśl co by to było gdyby zlecono wykonanie taniutkiego projektu takiemu na przyklad panu Kadłuczce.
Lamela daje przynajmniej jakąś gwarancję jakości.

Co do tego, że wygrała najtańsza a nie najciekawsza oferta zgadzam się.
Nawet rzuty mają najmniejsze. Nie mniej udało im się zaproponować całkiem estetyczną bryłę.
Nie jest źle
Nie wiem też jakie materiały zaproponowali - a to ważne.
Obawiam się trochę ( przynajmniej z wizualizacji wygląda to podobnie ) , że mogą użyć podobnego ( bardzo taniego ) materiału z jakiego wykonane jest wejście do metra Marymont ( takie prążkowane ni to pleksi ni nie wiadomo co ) :



Starzeje się to wprost obrzydliwie.
Ale może moje obawy są płonne.

Obejrzałam dokladnie inne projekty i od tych wyróżnionych kilka podoba mi się bardziej :

http://kiks.tv/2011/01/bez-komentarz...hali-ts-wisla/

Przede wszystkim ten "żłówik/pancernik", hala z 8 min na filmiku ( prążki ) i ostatnia z pokazywanych z mozaiką na elewacji
I drugie wyróżnienie ( czerwona hala )
Wszystkie te projekty jednak już na pierwszy rzut oka wydają się zdecydowanie droższe.
Odpowiedz cytując