Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#402
Stary 15.01.2011, 10:26
orzeu napisał(a):Wyświetl post
[...]
A osobna tragedia przy tym jest taka ze polski narod w duzej swojej czesci ma to w dupie.
Tak.
Ponieważ nie posiadamy elit.
Wyginęły w Powstaniach i na zsyłkach. Na Syberii, Kazachstanie, w otmętach lodowatego Morza Białego. W katowniach NKWD i UB. I w takich miejscach jak Katyń.

Po wojnie nastapiła "dyltatura ciemniaków". Nie kończyła się ona co prawda czymś tak nieracjonalnym i strasznym jak tzw. Rewolucja Kulturalna w Chinach ale miło nie było :(

Nie usprawiedliwia to oczywiście w 100% obecnych generacji. Nie zwalnia nas od myślenia. Nawet, jeśli niektórzy spośród nas mają mentalność popegeerowską.
Ostatnio edytowane przez yarow : 15.01.2011 o godz. 10:28.
Odpowiedz cytując