GBO napisał(a):

Przypominam że Ta obrona nie straciła gola w 4 ostatnich meczach a w śród zespołów z pierwszej dziesiątki mniej straconych bramek ma tylko lider
|
To fakt ale statystyki nie zawsze wszystko wyjaśniają.To 0 bramek to też sporo szczęścia i Pawełek.Wiadomo że grają lepiej niż na początku ale to jeszcze daleko od tego co byśmy chcieli.