Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7823
Stary 15.01.2011, 09:09
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Tłumaczę raz jeszcze...
Ja tego nie podważam, stwierdzam tylko, że się zagolopowałeś pisząc słowa:

flamengista napisał(a):Wyświetl post
Comarch i Cracovia stanowią naczynia połączone, większość ludzi w Polsce mówiąc Comarch myśli Cracovia i na odwrót.
Większość ludzi w Polsce nie wie, co to Comarch. Podejrzewam, że ankietę wygrałby środek przeciwko komarom.
Większość ludzi w Polsce ma marginalne pojęcie o tym, czym jest Cracovia. Gra w Ekstraklasie i tyle.
To z definicji iloczynu zbiorów wyklucza poprawność Twojego twierdzenia.
Odpowiedz cytując