Wyświetl pojedynczy post
Salman17
Member
 
Od: 03.2009
Skąd: Prokocim

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5277
Stary 15.01.2011, 01:31
Ja też nie narzekam na 2011, ale mimo wszystko moją ulubioną wersją jest 2008 co jakiś czas do niej wracam ;]
A.K napisał(a):
I wanna be the very best, like no one ever was...
Odpowiedz cytując