Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
skorsinio
Member
Od: 01.2009
Offline
#
5276
15.01.2011, 01:25
bardziej wolałem 2009 ale ta 2011 też jest fajna ja nie narzekam przynajmniej
skorsinio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do skorsinio
Znajdź inne posty napisane przez skorsinio