Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
Salman17
Member
Od: 03.2009
Skąd: Prokocim
Offline
#
5274
15.01.2011, 01:21
Heh ja właśnie ładuje 3 sezon Wisełką w moją ulubioną wersje managera, mianowicie 2008. ;]
A.K
napisał(a):
I wanna be the very best, like no one ever was...
Salman17
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Salman17
Znajdź inne posty napisane przez Salman17