Wyświetl pojedynczy post
Salman17
Member
 
Od: 03.2009
Skąd: Prokocim

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5274
Stary 15.01.2011, 01:21
Heh ja właśnie ładuje 3 sezon Wisełką w moją ulubioną wersje managera, mianowicie 2008. ;]
A.K napisał(a):
I wanna be the very best, like no one ever was...
Odpowiedz cytując