Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5273
Stary 15.01.2011, 01:15
Tylko ze kosztuje 350 k ;/ chyba sprobuje pogrzebac cos w taktyce i przebolec do zimowego okienka. Sprzedam kogos i kupie jakis zawodnikow...ooo wlasnie mi sie Franek odblokowal strzelajac 2 bramki oraz Jasiu 1 bramke ;]
Odpowiedz cytując