|
Nie pamiętam jak u było Fiku Tefera czy Fikku Tefera jakoś tak, wpisz w wyszukiwarce po nazwisku. Ma coś około 25 lat u mnie w Wiśle godnie zastąpił Brożka , statystyki ma nie najgorsze, no i oczywiście za darmo ;]
A.K napisał(a):
|
I wanna be the very best, like no one ever was...
|
|