Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
KMZ
Senior Member
Od: 01.2010
Skąd: Wadowice
Offline
#
39909
14.01.2011, 23:44
teraz tak sobie myślę , że
Karim Alhassan , miał przylecieć do Polski 18stego
Wiec czyżby ten trasfer miał jeszcze jakieś szanse ?
KMZ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KMZ
Znajdź inne posty napisane przez KMZ