Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5266
Stary 14.01.2011, 23:40
Wlasnie Janek nie bardzo...daje mu caly czas szanse ale to jeszcze nie to. Golebieski raczej bedzie za hajs a ja potrzebuje za darmo a najlepiej z karta na reku ;]
Odpowiedz cytując