|
Co wyście się tak na tego bramkarza nagle przypięli. Bramkarz jest naszym ostatnim najmniejszym zmartwieniem. Spaść - nie spadniemy, a mistrza w tym roku nie da nam żaden nawet cudowny goalkeeper. W Polsce ostatnie 7 mistrzostw zdobylismy z bramkarzami dośc przeciętnymi - jedynie jeden tytuł w ostnich nastu latach klub zawdzięczał w dużej mierze bramkarzowi i była to...Legia.
Klasowy bramkarz potrzebny nam jest na Europę (zresztą tej oczywistości nie przyswoili sobie włodarze Wisły od lat).
Powód: stylistyka
Ostatnio edytowane przez zajacek : 14.01.2011 o godz. 23:18.
|