pio napisał(a):

gdyby ktoś miał ochotę posłuchać "pio - o jeden track za daleko":
http://www.sendspace.com/file/grtxau
1. czas wstać
2. mam siłę
3. gdybym był niesobą
4. ponzasz mnie
5. bez jutra
6. poza granicami
7. moje miasto
8. nic o mnie beze mnie
9. dźwięk ciszy
10. o jeden track za daleko
11. ostatni raz
miłego
|
Zapewne jestem nieobiektywny, ale bardzo mi się podoba. Materiał bardzo ciekawy
Czekam na kolejny kawałek o Wiśle!