Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16924
Stary 14.01.2011, 22:44
Na wizkach jest znośne... w praktyce będzie się komponowało z "nową halą", Biedronką, Lewiatanem itp. Były znacznie lepsze projekty. Swoją drogą ciekawe, że dwa "duże" przetargi organizowane przez ZIS wygrywa to samo studio. Nie wierzę w przypadki.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując