|
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: Myślenice
Offline
|
|
AYALA napisał(a): 
|
a co z tymi Holenderskimi wzmocnieniami o których było głośno ? Lex Immers,Hadouri,Rigters,Verhoek ? Pisało sie że spokojnie ich sprowadzimy bo Wisła płaci lepiej niż zespoły środka tabeli w Holandii.
|
Z akcentem na pisało
|
|