Wyświetl pojedynczy post
Żuczek
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39899
Stary 14.01.2011, 22:39
AYALA napisał(a):Wyświetl post
a co z tymi Holenderskimi wzmocnieniami o których było głośno ? Lex Immers,Hadouri,Rigters,Verhoek ? Pisało sie że spokojnie ich sprowadzimy bo Wisła płaci lepiej niż zespoły środka tabeli w Holandii.
Z akcentem na pisało
Odpowiedz cytując