kacpergawlo napisał(a):

Ależ argument. To może zaproponujemy kontrakt "bramkarzowi" z jakiegoś "klubu" prawie wszystko się zgadza...
On ma grać, a nie "sprawiać wrażenie", a wątpie by Kowalewskiego było obecnie stać na granie na dobrym poziomie.
|
Nie zrozumiałeś o co mi chodzi, Kowalewski to jest osobowość on jakby wydarł mordę to według mnie Bunoza zacząłby poruszać się w nieco szybszym tempie.
Prawie robi jednak dużo różnice bo Kowalewski był kiedyś jednym z najlepszych bramkarzy w Rosji oczywiście to było lata temu jednak on nie zapomniał kompletnie jak bronić. Pewne schematy bramkarz ma wypracowane tak też jest w przypadku Kowalewskiego, teraz kwestii koncentracji, pewności siebie i nie ukrywajmy refleksu czego ostania Kowalewskiemu brakuje.