Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39898
Stary 14.01.2011, 22:34
kacpergawlo napisał(a):Wyświetl post
Ależ argument. To może zaproponujemy kontrakt "bramkarzowi" z jakiegoś "klubu" prawie wszystko się zgadza...

On ma grać, a nie "sprawiać wrażenie", a wątpie by Kowalewskiego było obecnie stać na granie na dobrym poziomie.
Nie zrozumiałeś o co mi chodzi, Kowalewski to jest osobowość on jakby wydarł mordę to według mnie Bunoza zacząłby poruszać się w nieco szybszym tempie.
Prawie robi jednak dużo różnice bo Kowalewski był kiedyś jednym z najlepszych bramkarzy w Rosji oczywiście to było lata temu jednak on nie zapomniał kompletnie jak bronić. Pewne schematy bramkarz ma wypracowane tak też jest w przypadku Kowalewskiego, teraz kwestii koncentracji, pewności siebie i nie ukrywajmy refleksu czego ostania Kowalewskiemu brakuje.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 14.01.2011 o godz. 22:42.
Odpowiedz cytując