Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#394
Stary 14.01.2011, 22:12
Tylko [wg mnie do tej pory beznadziejny i odpowiedzialny jako szef MON] minister Klich [nie mylić z "ekspertem Klichem"] pokazał choć dość późno, że ma coś w rodzaju jaj:

"Minister Klich: Raport MAK to próba skompromitowania Polski"

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/m...177547--1.html

http://fakty.interia.pl/raport/lech-...ie-mak,1583552


Zostanie zapewne, co było do przewidzenia zdymisjonowany (albo sam się "poda") a dymisję poprą prawie wszyscy - jak twierdzą - z różnych względów.

--
Edit:
Inna rzecz, że w zw. z przygotowaniem tego lotu, Klich okrył się również kompromitacją.
Ostatnio edytowane przez yarow : 14.01.2011 o godz. 22:20.
Odpowiedz cytując