Tylko [wg mnie do tej pory beznadziejny i odpowiedzialny jako szef MON] minister Klich [nie mylić z "ekspertem Klichem"] pokazał choć dość późno, że ma coś w rodzaju jaj:
"Minister Klich: Raport MAK to próba skompromitowania Polski"
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/m...177547--1.html
http://fakty.interia.pl/raport/lech-...ie-mak,1583552
Zostanie zapewne, co było do przewidzenia zdymisjonowany (albo sam się "poda") a dymisję poprą prawie wszyscy - jak twierdzą - z różnych względów.
--
Edit:
Inna rzecz, że w zw. z przygotowaniem tego lotu, Klich okrył się również kompromitacją.