Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39888
Stary 14.01.2011, 21:09
TSW06 napisał(a):Wyświetl post
chyba słuchałem innej wypowiedzi Pawełka niż ty. no bo gdzie on tam "wskazywał swojego następce"? powiedział tylko że Kurto zrobił ogromny postęp a trenując z nim bodaj 3 lata miał do tego prawo.
Milan Jovanić będzie w 11 sezonu w maju zobaczycie
Została tam zawarta wyraźna sugestia Mariusza kogo namaszcza na swojego następce, Pawełek słowa nie powiedział o Milanie a wyróżnił takiego bramkarza jak Dolha. Według mnie Jovanić to nie porozumienie, chłop nie potrafi wyjść z bramki na 5 metrów aby zastopować prostopadłe podanie przeciwnika, jak z Koroną wyszedł z bramki skończyło się tylko na strachu i można się teraz tego śmiać.
Dodam do tego słabiutki wyjazdowy mecz z Karbachem, i brak jakiej kol wiek reakcji na gole z Koroną.
Moje zdanie jest takie, że jak zostaniem z tym gościem w bramce będzie to skandal. Jednak nie przekreślam go choć moja ocena tego zawodnika jest mizerna, chciałbym abyśmy tak na wszelki wypadek mieli sprawdzonego Kowalewskiego.
Odpowiedz cytując