Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39887
Stary 14.01.2011, 21:04
Cytat:
Muszę powiedzieć jeszcze o Filipie Kurto, który zrobił duże postępy i daje znaki, żeby dać mu szansę gry. Wydaje mi się, że zrobił duży krok naprzód pod okiem trenera Łaciaka i trenera Kurdziela. Jestem za tym, żeby Filip stanął w bramce jako pierwszy bramkarz i życzę mu tego z całego serca
no Mario sugeruje że warto mu dać szansę, o czym ja piszę już od momentu zatrudnienia Juszczyka. Wszystko teraz w ich głowach niech wygra lepszy tę rywalizacje


Odpowiedz cytując