westersyl napisał(a):

W kwestii bramkarza najbardziej wymowne są tu słowa Mariusza Pawełka który jako swojego następce wskazuje Filipa Kurto co jest potwierdzeniem tego co napisałem wcześniej na temat Milana Jovanicia który według mnie zupełnie nie ma pojęcia na temat bronienia.
Jeśli nie ma innych kandydatur bez zastanowienia podpisywałbym Kowlewskiego aby nie obudzić się później z ręką w nocniku.
|
chyba słuchałem innej wypowiedzi Pawełka niż ty. no bo gdzie on tam "wskazywał swojego następce"? powiedział tylko że Kurto zrobił ogromny postęp a trenując z nim bodaj 3 lata miał do tego prawo.
Milan Jovanić będzie w 11 sezonu w maju zobaczycie