Wyświetl pojedynczy post
TSW06
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Częstochowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39886
Stary 14.01.2011, 20:59
westersyl napisał(a):Wyświetl post
W kwestii bramkarza najbardziej wymowne są tu słowa Mariusza Pawełka który jako swojego następce wskazuje Filipa Kurto co jest potwierdzeniem tego co napisałem wcześniej na temat Milana Jovanicia który według mnie zupełnie nie ma pojęcia na temat bronienia.
Jeśli nie ma innych kandydatur bez zastanowienia podpisywałbym Kowlewskiego aby nie obudzić się później z ręką w nocniku.
chyba słuchałem innej wypowiedzi Pawełka niż ty. no bo gdzie on tam "wskazywał swojego następce"? powiedział tylko że Kurto zrobił ogromny postęp a trenując z nim bodaj 3 lata miał do tego prawo.
Milan Jovanić będzie w 11 sezonu w maju zobaczycie
Pozdrowienia z Częstochowy!!
"Żyjesz w kraju w którym wszyscy chcą cię zrobić w chuja..
."
Odpowiedz cytując