westersyl napisał(a):

|
W kwestii bramkarza najbardziej wymowne są tu słowa Mariusza Pawełka który jako swojego następce wskazuje Filipa Kurto co jest potwierdzeniem tego co napisałem wcześniej na temat Milana Jovanicia który według mnie zupełnie nie ma pojęcia na temat bronienia.
|
Jak bardzo się mylisz, zobaczysz w tej rundzie ;-)