Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39881
Stary 14.01.2011, 20:26
wiśnia napisał(a):Wyświetl post
Jedną nogą w Wiśle, dwoma nogami, w drodze, w locie, w samolocie itp. po k*** to piszą?
coby zakląć rzeczywistość

niektórzy pamiętają jeszcze Mazilu i innych Rumunów
ja najbardziej Jimeneza

baj de łej
idzie ci on jeszcze do nas czy zamienił się w tego z Izraela?

ps. http://www.sport.pl/pilka/1,96012,89...iecia,,ga.html
no to Stachu do roboty. Którykolwiek z nich u nas i byłbyś Bogiem


ps. albo tego młodzika z Southampton: http://sport.interia.pl/raport/trans...-latka,1583387
Ostatnio edytowane przez emjot : 14.01.2011 o godz. 20:42.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując