wiśnia napisał(a):

|
Jedną nogą w Wiśle, dwoma nogami, w drodze, w locie, w samolocie itp. po k*** to piszą?
|
coby zakląć rzeczywistość

niektórzy pamiętają jeszcze Mazilu i innych Rumunów
ja najbardziej Jimeneza
baj de łej
idzie ci on jeszcze do nas czy zamienił się w tego z Izraela?
ps.
http://www.sport.pl/pilka/1,96012,89...iecia,,ga.html
no to Stachu do roboty. Którykolwiek z nich u nas i byłbyś Bogiem
ps. albo tego młodzika z Southampton:
http://sport.interia.pl/raport/trans...-latka,1583387