flamengista napisał(a):

|
większość ludzi w Polsce mówiąc Comarch myśli Cracovia i na odwrót.
|
To pojechałeś po bandzie. Jako informatyk z miasta Łodzi powiem Ci, że znakomita większośc moich znajomych informatyków, z których część dla Comarchu nawet pracuje, nie zdaje sobie sprawy z faktu tego powiązania, albo jest to fakt egzystujący gdzieś głęboko w zakamarkach podświadomości, do którego nie przywiązują żadnej wagi. Mówiąc prościej większość nie wie, że Filipiak prezesuje też Cracovii albo ma to głęboko w d*pie. Poza informatykami i zagorzałymi kibicami polskiej piłki nożnej, ludzie nie wiedzą w ogóle co to jest Comarch. Edit- przepraszam, jeszcze giełdowcy się pewnie orientują.