Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1056
Stary 14.01.2011, 19:42
Ostatni dom po lewej to katastrofa, szczerze nie polecam. Film oderwany od rzeczywistości. Dość powiedzieć, że jedna bohaterka dostaje kulkę w szyje, po czym jak kuloodporna nadal walczy (sic!). Dno...



Odpowiedz cytując