Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39875
Stary 14.01.2011, 19:38
O czym Wy mówicie? Jako prawdziwi kibice wolelibyście mieć piłkarzy, którzy zarabiają jak najmniej - relatywnie oczywiście. Im więcej pieniędzy zostanie w kasie klubu, tym większe szanse sprowadzenia zawodników. Pieniędzy nie można przejadać. Trzeba nimi rozsądnie gospodarować.
Odpowiedz cytując