|
O czym Wy mówicie? Jako prawdziwi kibice wolelibyście mieć piłkarzy, którzy zarabiają jak najmniej - relatywnie oczywiście. Im więcej pieniędzy zostanie w kasie klubu, tym większe szanse sprowadzenia zawodników. Pieniędzy nie można przejadać. Trzeba nimi rozsądnie gospodarować.
|