Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39871
Stary 14.01.2011, 19:14
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
nie wierzę żeby Koleś zgarniał 250 tys. ojro rocznie ale na szczęście to tylko w prasie napisali a jak jest naprawdę nikt nie wie.

Co do końcowego transferu nigdy nic nie wiadomo i zawsze może się coś spier****ć.

Trzeba będzie poczekać do przyszłego tygodnia co z tego będzie i oczywiście na oficjalne potwierdzenie.
A dlaczego mialby tyle nie zarabiac ?

No chyba,że uwazasz ze 250 tys to mało dla tego zawodniak ?
Odpowiedz cytując