Teqcontroller napisał(a):

nie wierzę żeby Koleś zgarniał 250 tys. ojro rocznie ale na szczęście to tylko w prasie napisali a jak jest naprawdę nikt nie wie.
Co do końcowego transferu nigdy nic nie wiadomo i zawsze może się coś spier****ć.
Trzeba będzie poczekać do przyszłego tygodnia co z tego będzie i oczywiście na oficjalne potwierdzenie.
|
A dlaczego mialby tyle nie zarabiac ?
No chyba,że uwazasz ze 250 tys to mało dla tego zawodniak ?
