Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
SiD1894
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Gdów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4122
Stary 14.01.2011, 19:04
Pisałem ostatnio do klubu, i odpisali mi że o karnetach, i kartach kibica info będzie na początku stycznia.
Pisałem ze 2 dni temu czy mają już jakieś informacje, na co odpisali że nadal nic nie wiedzą.
Odpowiedz cytując