Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
SiD1894
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Gdów
Offline
#
4122
14.01.2011, 19:04
Pisałem ostatnio do klubu, i odpisali mi że o karnetach, i kartach kibica info będzie na początku stycznia.
Pisałem ze 2 dni temu czy mają już jakieś informacje, na co odpisali że nadal nic nie wiedzą.
SiD1894
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SiD1894
Znajdź inne posty napisane przez SiD1894