Wyświetl pojedynczy post
Above
Voyage! Voyage!
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1055
Stary 14.01.2011, 19:02
Z ostatnio oglądanych filmów polecam przede wszystkim Bękarty wojny i Ostatni dom po lewej.
Natomiast zdecydowanie odradzam III część Drogi bez powrotu. Szkoda czasu na takie coś...
RÓWNIK ZA WISŁĄ!
Odpowiedz cytując