Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1986
Stary 14.01.2011, 18:56
Jakby na to nie patrzeć, to już wcześniej mieli niezłą kadrę. Odszedł Peszko - niewątpliwie spora strata. Ale per saldo mogą się wzmocnić.

Przyszli:
Ślusarski - typowy zmiennik, walczak który przyda się na ligę.
Wołąkiewicz - solidny środkowy obrońca, może bez gwiazdorskiego błysku. Ale przy Arboledzie może się jeszcze rozwinąć. A Bosacki nie jest wieczny.

Mogą dojść:
Murawski - kiedyś świetny, kreatywny defensywny pomocnik. Do tego wraca Bandrowski, więc środek pola zostanie uszczelniony.
Pawłowski - dodatkowa opcja na skrzydle, wpłynie motywująco na Kiełba.

Co do Sernasa - niby mówią, że nie przyjdzie. Ja jakość w to nie chcę wierzyć. Wydaje mi się, że jest to pokerowe zagranie Rutkowskiego, który chce zbić cenę. Sernas zrobił sobie smaka na grę w POZnaniu i teraz strzeli focha. Widzewiacy za chwilę będą go chcieli opchnąć, już za niską cenę.

Bo 1 mln € to cena zbyt wygórowana nawet jak na 20-letniego Sobiecha, a już z pewnością na 26-letniego Sernasa.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując