Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39869
Stary 14.01.2011, 18:51
nie wierzę żeby Koleś zgarniał 250 tys. ojro rocznie ale na szczęście to tylko w prasie napisali a jak jest naprawdę nikt nie wie.

Co do końcowego transferu nigdy nic nie wiadomo i zawsze może się coś spier****ć.

Trzeba będzie poczekać do przyszłego tygodnia co z tego będzie i oczywiście na oficjalne potwierdzenie.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując