Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39867
Stary 14.01.2011, 18:43
Muszę powiedzieć, że nie doceniłem działaczy Wisły. W zasadzie: nie doceniłem ich niezwykłego poczucia humoru.

Podczas, gdy część kibiców z niepokojem patrzy na sprzedaż kolejnych podstawowych zawodników, wypatrując tak potrzebnych wzmocnień - klub organizuje konferencje prasową.

Nie, nie po to by wreszcie przedstawić nowych zawodników, których pragniemy jak kania dżdżu. Ale po to, by pożegnać Mariusza Pawełka

Powiem szczerze, dosyć kuriozalne posunięcie. Mariusz oczywiście zasługuje na grzeczne pożegnanie, ale żeby robić osobną konferencję prasową z tego powodu? Jeśli to ma być odpowiedź klubu na szereg krytycznych artykułów w prasie o braku wzmocnień w Wiśle, to wypada pogratulować rozsądku;-)
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując