Temat
:
Praca
Wyświetl pojedynczy post
Kołek
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Przemyśl/Kraków (26)
Offline
#
382
14.01.2011, 18:37
wie ktos jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna do Shella w Zabierzowie
Kołek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kołek
Znajdź inne posty napisane przez Kołek