Wyświetl pojedynczy post
Shifty Powers
Junior Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39864
Stary 14.01.2011, 18:32
Uwierzę jeśli zobaczę go w koszulce Wisły bo w wszelkie spekulacje medialne nie ma co wierzyć. Mnie tylko ciekawi jakie kroki zarząd podejmie odnośnie wypożyczonych zawodników Marzy mi się aby nasz Kebab po pełnym sezonie przygotowawczym odnalazł choć połowę tej formy z czasów gry w Ajaxie
Shifty
Odpowiedz cytując