Uwierzę jeśli zobaczę go w koszulce Wisły

bo w wszelkie spekulacje medialne nie ma co wierzyć. Mnie tylko ciekawi jakie kroki zarząd podejmie odnośnie wypożyczonych zawodników

Marzy mi się aby nasz Kebab

po pełnym sezonie przygotowawczym odnalazł choć połowę tej formy z czasów gry w Ajaxie
