Mam mieszane uczucia co do tej górnej część. Drugi projekt który tutaj pokazał
rav jakoś bardziej mi się podoba. Rozumiem, że znowu jakiejś "abstrakcji" zrobić nie mogli bo "fajnie" by to się komponowało ze stadionem, ale jednak mogliby coś z tą górą zrobić
