gianbuffon napisał(a):

Nie mówię, że tak uważam. Chodzi o to, że nasz właściciel nie ma zamiaru wprowadzać takiej polityki
Nie ma się co oszukiwać, ile w ostatnich latach zarobiliśmy na transferach a ile wydajemy?
Ja osobiście zgadzam się, że aby coś ugrać w pucharach, to trzeba zainwestować trochę grosza. Lepiej kupić dwóch grajków z wyższej półki za za 2 mln euro, niż pięciu za 300 tys. każdy.
|
Jasne - może za 5 milionów? Czy Ty nie rozumiesz, że na chwilę obecną nie stać nas na takie transfery? Za 2 miliony euro? Byłoby to za proste, żeby mówić, by kupić piłkarzy za 2 mln euro. Naszym górnym pułapem jest kwota, którą wydamy ewentualnie za Dwaliszwiliego.
Zresztą moja prognoza dotycząca kupna napastnika jest następująca - wypożyczą Feczesina/Perrone z opcją wykupu, a jak nie będą w 100% usatysfakcjonowani tym zakupem - zakontraktują Dwaliszwiliego i wykupią za mniejsze pieniądze.