Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Jago
Member
Od: 08.2008
Offline
#
39861
14.01.2011, 17:49
Ten Melikson to ma wszystko to co miał Issa Ba plus szybkość i być może wytrzymałość
a to dobrze rokuje,naprawdę bardzo dobrze. Jestem jak najbardziej za jego transferem!
"
Bo najważniejsze chęć istnienia, spokojne dni i spełnione marzenia..."
Jago
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jago
Znajdź inne posty napisane przez Jago