Sorry za ten przykład ale Łobodziński ma dwie nogi a nie potrafi grać żadną z nich

, jeszcze kilku takich asów by się w naszej drużynie znalazło, Semir Stilć z Lecha ma natomiast prawą nogę tylko to tramwaju co nie przeszkadza mu wznosić się na poziom międzynarodowy.
Melikson to jest typ takiego piłkarza, którego nam brakowało, mianowicie jego zagrania mogą wywoływać pozytywną wrzawę na trybunach.