Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16909
Stary 14.01.2011, 17:25
palikot

palikot napisał(a):
Wyluzuj, bo Twoje teorie spiskowe przypominaja konferencje Jarka i jego swity...
czy mógłbyś mi powiedzieć, o jakiego Jarka Ci chodzi w Twojej wypowiedzi, bo jeśli o tego co myślę, to proszę moderatorów ( słusznie karany na forum rasizm czy ksenofobia, niczym się nie różnią od anty- nienawiści wobec kogokolwiek ) o natychmiastowego bana dla Ciebie, za mieszanie nie tylko pojęć w temacie, ale także za ubliżanie innym kibicom, myślącym inaczej od Ciebie, dla których być może Twoi wybrańcy polityczni, są dla nich taką błazenadą, jak dla Ciebie Jarek i jego świta, lecz oni nie posługują się w swoich wypowiedziach, tak prostackimi i propagandowymi pomówieniami innych, zwłaszcza z imienia czy nazwy. Uciekaj od Wisły z tak brudną polityką z daleka, a jeśli już musisz, to wypowiadaj się o tym w tematach politycznych i najlepiej z szacunkiem do oponentów O.K.

Nie mieszajcie nigdy Wisły do polityki, bo z tym światem, nasz klub nie powinien być łączony nigdy.
Ostatnio edytowane przez kot : 14.01.2011 o godz. 18:52.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując