palikot
palikot napisał(a):
|
Wyluzuj, bo Twoje teorie spiskowe przypominaja konferencje Jarka i jego swity...
|
czy mógłbyś mi powiedzieć, o jakiego Jarka Ci chodzi w Twojej wypowiedzi, bo jeśli o tego co myślę, to proszę moderatorów ( słusznie karany na forum rasizm czy ksenofobia, niczym się nie różnią od anty- nienawiści wobec kogokolwiek )
o natychmiastowego bana dla Ciebie, za mieszanie nie tylko pojęć w temacie, ale także za ubliżanie innym kibicom, myślącym inaczej od Ciebie, dla których być może Twoi wybrańcy polityczni, są dla nich taką błazenadą, jak dla Ciebie Jarek i jego świta, lecz oni nie posługują się w swoich wypowiedziach, tak prostackimi i propagandowymi pomówieniami innych, zwłaszcza z imienia czy nazwy.
Uciekaj od Wisły z tak brudną polityką z daleka, a jeśli już musisz, to wypowiadaj się o tym w tematach politycznych i najlepiej z szacunkiem do oponentów O.K.
Nie mieszajcie nigdy Wisły do polityki, bo z tym światem, nasz klub nie powinien być łączony nigdy.