Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16908
Stary 14.01.2011, 17:10
aa i tak zauwazylem ze koncepcja rozmieszczenia trybun jest identyczna co na stadionie parsiastym... Trybuna glowna 2 poziomowa a reszta jednopoziomowa
Ps.
Odpowiedz cytując