|
projekt ok. Ale pojemnosc wydaje mi sie ze troche za mała... 5000 powinno być optymalne, ale nie ma co narzekać, fajnie ze cos sie dzieje i w koncu infrastrukturalnie robi sie Europa
Wisla naprawde teraz bedzie miala niezly dobrobyt... 2 hale jedna na 2 tys druga na 4 tys do tego budynek tzw. "nowa hala"... bedzie z czego kozystac... naprawde fajnie
Gwiazdzisty... a jaki jest problem zrobic napis czy godlo? Jest stowarzyszenie kibicow i wystarczy zglosic swoje poprawki do projektu... ewidentnie do zrobienia...Wyluzuj, bo Twoje teorie spiskowe przypominaja konferencje Jarka i jego swity...
Ostatnio edytowane przez palikot : 14.01.2011 o godz. 17:05.
|