Wyświetl pojedynczy post
sqallpl
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39858
Stary 14.01.2011, 16:53
Baala napisał(a):Wyświetl post
Też to zauważyłem. Wygląda nieźle, ale na 9 minut jego akcji ani razu nie dotknął piłki lewą nogą. Tylko do biegania i podpurki mu służy.
http://www.youtube.com/watch?v=GPW1Qutzj5I&feature=fvst

ogladnijcie i policzcie zagrania/dotkniecia lewa w stosunku do prawej...

Gdyby Ozil byl nieznany i pojawilaby sie perspektywa jego gry w Wiśle, to komentarze bylyby podobne

"Jest bardzo dobry, szybki, ma drybling, podanie i strzal... no ale prawa noga sluzy mu tylko do biegania i podpierania wiec NIE CHCIALBYM GO WIDZIEC W KOSZULCE WISŁY"

Masakra...
Ostatnio edytowane przez sqallpl : 14.01.2011 o godz. 16:56.
Odpowiedz cytując