Baala napisał(a):

|
Też to zauważyłem. Wygląda nieźle, ale na 9 minut jego akcji ani razu nie dotknął piłki lewą nogą. Tylko do biegania i podpurki mu służy.
|
http://www.youtube.com/watch?v=GPW1Qutzj5I&feature=fvst
ogladnijcie i policzcie zagrania/dotkniecia lewa w stosunku do prawej...
Gdyby Ozil byl nieznany i pojawilaby sie perspektywa jego gry w Wiśle, to komentarze bylyby podobne
"Jest bardzo dobry, szybki, ma drybling, podanie i strzal... no ale prawa noga sluzy mu tylko do biegania i podpierania wiec NIE CHCIALBYM GO WIDZIEC W KOSZULCE WISŁY"
Masakra...