Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39857
Stary 14.01.2011, 16:50
mroozan napisał(a):Wyświetl post
jedno co się rzuca w oczy, to to, że nawet najprostsze zagranie robi prawą nogą, lewej nie używa zupełnie...
Też to zauważyłem. Wygląda nieźle, ale na 9 minut jego akcji ani razu nie dotknął piłki lewą nogą. Tylko do biegania i podpurki mu służy.
Ostatnio edytowane przez Markus : 14.01.2011 o godz. 17:33.
Odpowiedz cytując