Tak to ma wyglądać od góry:
A tak od strony zachodniej:
Ta dolna część ma być wysokości starej hali.
Jeszcze jest taka fotka
Nie miałem zbyt wiele czasu, żeby przyjrzeć się projektowi, trzeba było jechać na pożegnanie M. Pawełka

ZIS powinien dziś przesłać więcej materiałów oraz opublikować je na swojej stronie.
Trudno nawet powiedzieć dokładnie jaka ma być pojemność, bo raz mówiono że 4000, raz że bodajże 4400 (+ to co na parkiecie w przypadku koncertów).
Podobno w koncepcji terenu zawarto też umieszczenie jakiegoś boiska.
Było kilka znacznie odważniejszych koncepcji, jak np ta praca (otrzymała ostatnie wyróżnienie):
