Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16904
Stary 14.01.2011, 16:35
Tak to ma wyglądać od góry:



A tak od strony zachodniej:



Ta dolna część ma być wysokości starej hali.

Jeszcze jest taka fotka


Nie miałem zbyt wiele czasu, żeby przyjrzeć się projektowi, trzeba było jechać na pożegnanie M. Pawełka ZIS powinien dziś przesłać więcej materiałów oraz opublikować je na swojej stronie.

Trudno nawet powiedzieć dokładnie jaka ma być pojemność, bo raz mówiono że 4000, raz że bodajże 4400 (+ to co na parkiecie w przypadku koncertów).
Podobno w koncepcji terenu zawarto też umieszczenie jakiegoś boiska.



Było kilka znacznie odważniejszych koncepcji, jak np ta praca (otrzymała ostatnie wyróżnienie):

Załączone obrazki
Typ pliku: jpg zachod-hala.jpg (21,8 KB, 744 wyświetleń)
Typ pliku: jpg a360-2.jpg (18,2 KB, 695 wyświetleń)
Typ pliku: jpg 019.jpg (136,9 KB, 725 wyświetleń)
Typ pliku: jpg hala-zgory.jpg (50,7 KB, 686 wyświetleń)
Ostatnio edytowane przez rav : 14.01.2011 o godz. 16:40.
Odpowiedz cytując