Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16903
Stary 14.01.2011, 16:29
Jeśli chodzi o projekt hali to muszę przyznać że mi sie podoba. Bryła prosta będzie doskonale pasować do otoczenia.

Jeśli natomiast chodzi o nasz stadion... drażni mnie ogrom telebimów, który lekko mówiąc przytłacza, choć biorąc pod uwagę całokształt źle to nie wygląda. Jeśli zaś mowa o widoczności to wydaje mi się że siedzący za telebimami na szczycie trybuny nie będą widzieć telebimu vis-a-vis... jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi.
Odpowiedz cytując